4 sierpnia 2018

O nas

Jesteśmy ekspertem w zakresie produkcji wysokiej jakości akcesoriów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Wśród naszej bogatej kolekcji można znaleźć m.in. nogi, gałki i uchwyty meblowe, szatozy oraz profile, a także bogatą gamę wyrobów wyposażenia domu, jak tralki, miski, wieszaki, lampy czy świeczniki.  Realizujemy nawet najśmielsze pomysły naszych klientów, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym projektom.

Prowadzimy w firmie politykę przyjazną dla środowiska, dlatego już od prawie 10 lat posiadamy Certyfikat FSC® świadczący o tym, że nasze wyroby zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

Właściciel Firmy Patora, w pełni świadomy wagi zasobów firmy stanowiących podstawę dla świadczonych na rzecz klientów usług, zdecydował się na wdrożenie w Firmie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw zgodnego w wymaganiami normy ISO 28000. Dodatkowo od 12.06.2021 Firma posiada też pozwolenie upoważnionego przedsiębiorcy AEO w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.